הדפסה על חולצות ומוצרים בקרית אתא

הדפסה על חולצות בקרית אתא
הדפסה על חולצות ומוצרים רבים נוספים באספקה ישירה בקרית אתא

אחת הערים המתפתחות ביותר בשנים האחרונות נמצאת דווקא בחלק הצפוני של מדינת ישראל. זוהי עיר עם אוכלוסיה צעירה ותוססת, קהילות עשירות ומגוונות, מקומות בילוי, איזור עסקים ותעשיה מתקדמת ועוד שלל יתרונות. הוסיפו לזה מיקום מרכזי וקיבלתם עיר שהולכת להיות יותר ויותר משמעותית ככל שיעבור הזמן.
למי שעדיין לא הבין, אנחנו מדברים כמובן על קרית אתא. העיר משתרעת על שטח נרחב למדי ממזרח להר הכרמל. היא חולשת בעצמה על כמה גבעות יפות עם נוף משגע כמו למשל שכונת גבעת הרקפות.
קרית אתא היא המקום בוא יבנה בעתיד הלא רחוק בית חולים חדש. בניית בית חולים שכזה היא לא עניין של מה בכך, זוהי החלטת ממשלה מחייבת שהתקבלה לאחר שנים של תכנונים ודיונים. בית החולים על שם בגין יהיה אחד המובילים בארץ ויהווה מקור פרנסה עיקרי בעיר.
איזורהתעשיה השוקק גם הוא גדל כאשר יותר ויותר עסקים שוכרים את השטחים הקיימים ומציבים צורך בבניית שטחים נוספים. הגידול הזה ניכר בכל: כבישים חדשים ורחבים, מקומות חניה חדשים, מבנים חדשים ואפילו מסעדות ומזנונים אשר משרתות את העובדים. כל אלו רבים והולכים מידי שנה ומצביעים על מגמה ברורה לעשורים הבאים.
אוכלוסיה צעירה בעיר ומוסדות חינוך מצויינים מבטיחים עתיד אשר נסמך על יצרנות ופריון בעיר.

הדפסות בקרית אתא

לאחר שהבנו כיצד יראה העתיד של קרית אתא, בואו נבחן כיצד התהפוכות הללו ישפיעו על עולם הדפוס בעיר.
הדפוס המודרני כבר מזמן לא עוסק רק בהדפסות רגילות על נייר. מדובר בתעשייה מתקדמת אשר מוצאת פתרונות ומשרתת מגוון רחב של עסקים. בין היתר ניתן למצוא את התחומים הבאים:
• הדפסה על חולצות ואביזרי ביגוד כגון כובעים – כאן יש לנו נסיון והיסטוריה מכיוון שחולצות הוא המוצר איתו התחלנו את הפעילות באתר הזה.
• הדפסה על מוצרי קידום מכירות
• הדפסה על באנרים למטרות שונות
• הדפסה על עטים
• הדפסות אמנותיות על עץ או קנבס
• הדפסה והפקה של אריזות ושקיות שונות

אלו רק מקצת מהתחומים שיקבלו תנופה בקרית אתא בעקבות ההתפתחויות הצפויות בעיר.
בעקבות המגמה הזו, צוות אתר עדן חולצות החליט להרחיב את השירותים המוצעים בעיר. זמני האספקה לתושבים ולעסקים בקרית אתא קוצצו משמעותית כאשר כיום, בחלק מהמקרים, ניתן אפילו לקבל עבודות דפוס שונות באופן מיידי.
אנחנו נמצאים בעיר כמה פעמים בשבוע לחלוקת סחורה כאשר הייצור עצמו נעשה ממש בפאתי העיר. ספקים שונים של מוצרי ההדפסה, המיכון וחלקי החילוף השונים מצויים גם הם בקריית אתא. כל זאת הופך את הקשרים העסקיים בין אתר shirted לבין קריית אתא לקשרים חזקים.

נשמח לשרת עוד עסקים ולקוחות פרטיים מקריית אתא, אנחנו מעריכים את האמון הרב שנותנים לנו בעיר הזו ומבינים שזה לא מובן מאליו.

איזורי שירות בקרית אתא

קרית אתא היא עיר המתפרשת על שטח רב וכוללת אזורים רבים. אנחנו נותנים שירות ואספקה בכל העיר ויכולים להגיע לכל כתובת. כאשר אנחנו מבצעים חלוקה בקרית אתא, היא מתבצעת לפי הסדר הגיאוגרפי וכוללת בין היתר את האזורים והשכונות הבאות:

  • איזור התעשיה של קרית אתא – לאורך רחוב התעשיה, דרך חיפה והרחובות הקטנים יותר.
  • קרית שטנר, נוה אברהם וקרית בנימין – לשכונות הללו ניכנס רק אם יש הזמנות ספציפיות משם.
  • בית וגן – נעבור כאן בדרך למרכז העיר.
  • מרכז קריית אתא – כאן נמצאים עסקים רבים כמו גם מוסדות כמו בתי ספר, בתי כנסת ובנינים המשרתים את עירית קריית אתא ומוסדותיה השונים.
  • בן גוריון, גבעה א וגבעת הרקפות – אלו השכונות המערביות יותר של קריית אתא, אליהן נגיע לאחר שעברנו ברחבי העיר. כאשר אנחנו בגבעת הרקפות, אנחנו לא מפספסים את ההזדמנות להשקיף על הנוף היפה לכיוון הכרמל, הגליל והעמק, לשאוף אוויר וליהנות מהרגע.
  • גבעת טל, גבעת רם וגבעת אלונים – כאשר יש לנו הזמנות מהשכונות הללו, נוסיף אותן לנסיעה ונשמח להגיע גם אליהן. מדובר בשכונות יותר מרוחקות עם אופי שונה של בתים פרטיים ובתים נמוכי קומה.

אנחנו מייצרים ממש בסמיכות לכל השכונות המוזכרות כאן, בין 12 דקות לחצי שעת נסיעה, תלוי בזמן וביום. זה מאפשר לנו לשרת את קריית אתא באופן יעיל ומידי. בקרו אותנו בחנות, הזמינו מוצרים והם יגיעו אליכם מהר וביעילות.

קח אותי לחנות הדפסה על מוצרים