הדפסה על חולצות

אצלנו ב"עדן חולצות" מתמחים בהדפסות בכל סוגי החולצות ולכל סוגי האירועים.
אז לפני שתסתבך תן לנו לעשות את התהליך פשוט עבורך.
איזה הדפסה על חולצה אתה מחפש?

חולצות למסיבת רווקים

חולצה מודפסת ליום האהבה

חולצות למסיבת רווקות

חולצה מודפסת ליום האהבה

הדפסה על חולצות פולו

חולצה מודפסת ליום האהבה

הדפסה על סוויטשירטים

חולצה מודפסת ליום האהבה

הדפסה על קפוצ'ונים

חולצה מודפסת ליום האהבה

הדפסה על חולצות ספורט

חולצה מודפסת ליום האהבה

חולצות עם הדפס?

למעשה, חלק משמעותי במיוחד מהחולצות שיצא לכם לקנות או לראות אחרים לובשים הן חולצות עם הדפס. חולצה עם הדפס, כשמה כן היא, היא חולצה שמקושטת בהדפס מיוחד. ההדפסים שנמצאים על החולצות השונות, ביחד עם הגזרה שמאפיינת אותם והצבע שלהן הופכים את החולצות לייחודיות ומלאות בסטייל. ההדפסה על החולצות שאנחנו לובשים עוזרים לנו להביע את עצמנו, את האישיות המיוחדת שלנו ואת הסגנון האופנתי שמאפיין אותנו.

חולצה עם הדפס

המהפכנות של העיצוב האישי

אם עד לפני כמה שנים הייתם יכולים רק לקנות חולצות עם הדפס שמישהו אחר כבר הכין עבורכם, הרי שהיום המצב השתנה. כיום קיימים מפעלים ובתי עסק רבים שמאפשרים לכם להביע את עצמכם באמצעות חולצות שתוכלו לעצב לגמרי לבד! החולצות יהיו מיוחדות בעיצוב שלהן והדבר המגניב באמת הוא שכנראה שלאף אחד אחר חוץ מכם יהיה את אותו העיצוב. תהליך ההדפסה הוא פשוט במיוחד ועורך מספר דקות ונעשה בטכניקות מגוונות בינהן הדפסה דיגיטלית והדפסה באמצעות דפי טרנספר.

איך בוחרים את העיצוב?

האפשרויות הקיימות בעולם ההדפסים הן כמעט לא נגמרות. כשמדובר בהדפסה על חולצות, על החולצה שלכם תוכלו להדפיס משפט מרגש או מצחיק, תמונה של נוף יפה ואפילו תמונה של עצמכם או של קרוב משפחה. אז איך בכלל בוחרים את העיצוב הנכון?

1. חשבו על הסגנון האופנתי שלכם

לפני שאתם מתחילים לחשוב על האפשרויות שעומדות בפניכם, חשוב שתקדישו מחשבה לסגנון האופנתי שמאפיין אתכם – האם אתם אוהבים להתהדר בלבוש אלגנטי ופשוט? אתם מעדיפים אולי דווקא ביגוד צעקני שמושך תשומת לב? אולי אתם לא אוהבים בכלל תמונות על החולצות שלכם אלא כיתובים פשוטים? בסופו של דבר, ההדפס אמור להביע את הסגנון האופנתי שלכם וכמובן, גם את האישיות המיוחדת שלכם. תוכלו להחליט להמשיך ולזרום עם הסגנון האופנתי שלכם ואפילו – לצאת מאזור הנוחות. מרגישים אמיצים היום?

2. מה אתם אוהבים לעשות?

רעיון מיוחד יהיה לקשר את ההדפס על החולצה שלכם לתחומי העניין שלכם. אתם ספורטיביים? בחרו בהדפס של כדורסל! אוהבים ציורים אומנותיים? תוכלו לבחור בציור אלגנטי שהכנתם או ציור של האומן האהוב עליכם. ההדפס בו תבחרו יכול להביע את תחומי העניין שלכם ואת הדברים שאתם אוהבים לעשות. תוכלו לבחור בהדפס של ציטוט יפה שמעורר בכם השראה, תמונה של האלבום האהוב עליכם, סצנה מסרט שתמיד מפילה אתכם מצחוק ולמעשה כל דבר אחר. כמה רעיונות מגניבים שעלו לנו לראש:

הסצנה המפורסמת מספרות זולה:

חולצה מודפסת-1

ציור מגניב של ואן גוך:

חולצה מודפסת-2

ציטוט מעורר השראה:

חולצה מודפסת-3

3. במה אתם מאמינים?

באמצעות הבגדים שלנו, נוכל כמובן גם להביע את האמונות האישיות שלנו. אנחנו לא מדברים בהכרח על אמונות דתיות, אלא על אג'נדות שמלוות אתכם ביומיום שגורמות לכם לפעול ומשכנעות אתכם להמשיך ולהתקדם בדרך הנכונה ביותר עבורכם. חולצה עם הדפס זאת דרך מצוינת להפיץ את הבשורה ולעורר השראה באנשים שסובבים אתכם. יכול להיות מדובר בציטוט מפואר של מהטמה גנדי שיסקרן את כולם, ראשי תיבות של אמירה שאתם אומרים לעצמכם שאף אחד לא יוכל לפענח או אפילו ציור עם משמעות סמלית עבורכם.

למי נביא את החולצות?

אחרי שהבנתם אלו שיקולים צריכים להנחות אתכם בבחירת עיצוב החולצה, עכשיו נוכל לגלות לכם שאת החולצה המודפסת בעיצוב אישי תוכלו להביא גם לאנשים הקרובים אליכם בתור מתנה. אז למי נוכל להביא חולצה?

חולצה מודפסת לבן או בת זוג

לכבוד יום האהבה, יום הולדת או כל מאורע חגיגי אחר שיגיע, תוכלו להביא לנפש התאומה שלכם חולצה בעיצוב אישי. על החולצה תוכלו לשים תמונה או ציטוט שנוגעים לקשר המיוחד שלכם או לחילופין, הדפס שקשור לאישיות המיוחדת של האדם הקרוב אליכם בפני עצמו.

חולצה מודפסת לבן זוג ולבת זוג

חולצה מודפסת לאחד ההורים

חולצה עם הדפס ייחודי זאת דרך מצוינת להביע את האהבה הרבה שאנחנו רוחשים להורים שלנו. על החולצה תוכלו לשים ציטוט שנוגע לשיטת ההורות המיוחדת שלהם, משפט או בדיחה שאתם נוהגים לומר אחד לשני ואפילו ציור מקסים שישמח אותם ללבוש ביומיום.

חולצה מודפסת לאבא

חולצה מודפסת למשפחה המורחבת

לכבוד אירוע חגיגי או סתם סעודה משפחתית טיפוסית, תוכלו להוציא חולצה למשפחה המורחבת שלכם. על החולצה תוכלו לשים תמונה של כל בני המשפחה, לקשט את החולצה בתפזורת עם שמות הקרובים ואפילו לשים ציטוט מרגש שיעשה למשפחה שמח.

חולצה מודפסת לאח